30 Ekim 2020 Cuma
Anasayfa > BESNI > Besni Ülkü Ocaklarından anlamlı etkinlik

Besni Ülkü Ocaklarından anlamlı etkinlik

12.06.2020 11:44 12 14 16 18 yazdır
Adıyaman´ın Besni Ülkü Ocakları Ülkücü Şehit Yusuf İmamoğlu'nun şehit edildiğinde cebinden çıkan 35 kuruşu sembol olarak ilçe merkezindeki esnafların iş yerlerine siftah bereketi olması için dağıttı.
Besni Ülkü Ocaklarından anlamlı etkinlik

Besni Ülkü Ocakları, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını dolayısıyla uzun süre iş yerlerini açmayan esnaflara siftah bereketi olması için ülkücü şehit Yusuf İmamoğlu'nun şehit edildiğinde cebinden çıkan 35 kuruşu sembol olarak dağıttı. 

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Besni Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Altın, "Besni Ülkü Ocakları tarafından anlamlı bir etkinlik daha gerçekleştirdi.  Koronavirüs salgını nedeniyle işlerine uzunca bir ara vermek zorunda kalan ve normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte dükkanlarını tekrar açan esnafımıza siftah olması amacıyla içinde bir not ve içinde 35 kuruş yer alan bir zarf dükkanlara bırakıldı.

Notta şu ifadeler yer aldı:

 "Millet olarak Kovid-19 sebebiyle geçirdiğimiz bu zor günlerde siz değerli esnaflarımızın da çok zor günler geçirdiğinizi biliyoruz. Kıymetli esnaflarımızın her zaman yanlarında olduğumuzu göstermek için ülkücü şehidimiz Yusuf İmamoğlu'nun şehit edildiğinde cebinden çıkan 35 kuruşu şehidimizin şehadetinin yıldönümünde bugünkü siftahınız olarak kabul etmeniz bizleri mutlu edecektir. Hayırlı işler."

Kaynak : PHA
Kategorinin Diğer Haberleri